Depilace cukrovou pastou PANDHYS

 

- depilační technika kdy jsou chloupky odstraňovány ve směru jejich přirozeného růstu, se růst chloupků výrazně zpomaluje. Navíc jsou chloupky hned po první depilaci viditelně řidší a jemnější. Frekvence opakování depilace je individuuální, nicméně v průměru stačí 1x během 3-6 týdnů.

- depilační cukrová pasta se snadno odstraní vlažnou vodou jak z pokožky, tak i z textilu nebo z jakéhokoliv povrchu.

- depilační cukrová pasta získala v roce 2006 v Paříži odborníky vysoce hodnocené Evropské Inovační ocenění

- depilační cukrová pasta je směs cukru a vody, připravená podle starých receptů Blízkého východu. Přípravek je 100% přírodní.

- je hypoalergenní, nezpůsobuje žádné podráždění kůže a není testován na zvířatech. Pasta je tak přirozená, že ji lze dokonce i jíst!

- depilační cukrovou pastu používáme ohřátou na tělesnou teplotu, proto nehrozí popálení pokožky, nevadí křečovým žilám, depilovat se může i diabetik, protože tato metoda nezpůsobuje překrvení.

- depilační cukrová pasta se nelepí na živé kožní buňky. Zásadou depilace cukrovou hmotou je, že pasta obalí chloupky, kolem nich prosakuje do folikulu (kožního póru), který změkčí a uvolní. Proto se depilace stává méně bolestivou.

- odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky (vyhlazující efekt) a nenarušuje vrstvu nové kůže. Proto se může používat i při lupence a ekzémech. Trauma a nepříjemné pocity jsou pro klienta tedy menší. Na stejné místo se lze vrátit i víckrát, nehrozí iritace pokožky.ROZDÍL MEZI PASTOU A VOSKEM

Pro srovnání předkládáme několik rozdílů (a častých problémů), které přináší depilace voskem:

- je bolestivější, protože živé kožní buňky se lepí do vosku, traumatizuje se kůže a nepohodlí často zvyšuje vysoká teplota vosku. Riskuje se popálení kůže (zvláště na místech s jemnou pokožkou) a často se mohou vyskytnout alergické reakce (dlouhodobé zarudnutí, svědění pokožky).

- při depilaci voskem se asi 20- 30% chloupků se přetrhne. Výsledek tedy není ideální, protože je třeba minimální délky chloupků 5-10 mm a klientům tak dlouhé chloupky mohou vadit, zejména v létě. Použité vosky zůstávají na povrchu kůže, krátké chloupky k vosku nepřilnou, takže krátké, přetržené nebo zarostlé chloupky nelze odstranit voskem. Vytrhávání chloupků proti přirozenému směru růstu nevyhnutelně vede k velkému množství chloupků přetržených ve folikulu a je tak jednou z hlavních příčin zarůstání chloupků.

- výsledek není dostatečně dlouhodobý, protože když je délka chloupků vhodná pro depilaci, dorůstají zároveň již pod vytrhávanými chloupky nové. „Holé“ období se tak zkracuje; a k tomu všemu vosk může zanechávat skvrny, které mohou být odstraněny pouze s obtížemi, pokud vůbec!PŘED PRVNÍ DEPILACÍ CUKROVOU PASTOU PANDHY´S je nezbytné:

aby chloupky dosáhly délky 4-5 mm. Chloupky jsou totiž tvrdší, zvláště pokud klientka používá do té doby holení žiletkou. Pokud jsou tedy delší, típ lépe - snadněji se odstraní. Doba trvání první depilace je cca 60 min.

- pro další návštěvu je jich postačující délka chloupků 2-3 mm, čas strávený na depilaci se již zkracuje

- pokud jsou chloupky delší než 5mm stačí použít nůžky a částečně chloupky zkrátit aby bylo možné lépe a bezbolestně manipulovat s danným místem

- pro první depilaci doporučuji volit jednu partii např.(celé nohy, nebo ruce, brazilka...atd.) není problém veškeré informace a rady

- je možná i konzultace

- bolestivost snížená na minimum, nedochází k poškozování pokožky a zarůstání chloupků

- alergické reakce snížené na minimum

- díky tomuto způsobu depilace dochází k řídnutí porostu

- jedinou viditelnou reakci, kterou právě první depilace může vyvolat, je zarudnutí pokožky. To však během 1-2 hodin po zákroku zmizí.

 

.BRAZILSKÁ DEPILACE

- stále více žádaná služba, depilace intimních partii, depilace cukrovou pastou je pro tuto službu mimořádně vhodná. Nestresuje pokožku, výrazně snižuje bolestivost a její provedení je naprosto diskrétní a hygienické.

- možnost úpravy tvaru 

 

- depiluji stehna,ruce, třísla, brazilku, knír, obličej,  hrudníky a záda.

- doba trvání je od uvedené partie